



Bilgepomp 12 Volt
- Gratis verzending vanaf € 49,95 (NL) en € 79,95(BE)
- Verzendkosten onder de € 49,95 van € 6,95 (NL) en € 7,95 (BE)
- Beste prijsgarantie
- Snelle levering












Deze 12 Volt bilgepomp is een betrouwbare en eenvoudig te monteren oplossing voor het wegpompen van water uit de bilge of lensruimte van je boot. Dankzij het lage stroomverbruik is de pomp zeer geschikt voor gebruik aan boord van sloepen, motorboten, zeilboten en andere pleziervaartuigen met een 12V-boordnet.
De elektrische lenspomp is verkrijgbaar in twee uitvoeringen met een pompcapaciteit van 34 liter per minuut of 69 liter per minuut. Zo kies je eenvoudig de uitvoering die past bij het formaat van je boot en de gewenste capaciteit.
Water kan om verschillende redenen in de bilge of lensruimte van een boot terechtkomen. Denk bijvoorbeeld aan regenwater, spatwater of kleine hoeveelheden water die tijdens normaal gebruik aan boord komen.
Met een elektrische bilgepomp kan dit water efficiënt worden weggepompt. Hierdoor blijft de lensruimte droger en voorkom je dat water zich onnodig in het laagste gedeelte van de boot ophoopt.
De pomp is geschikt als onderdeel van een vast lenspompsysteem en kan worden gecombineerd met een geschikte afvoerslang en elektrische installatie.
Afhankelijk van de gewenste pompcapaciteit kun je kiezen uit twee uitvoeringen:
De uitvoering van 34 liter per minuut is geschikt voor situaties waarin een compactere pompcapaciteit voldoende is. Voor grotere boten of wanneer een hogere afvoercapaciteit gewenst is, kan de uitvoering van 69 liter per minuut een betere keuze zijn.
De benodigde slangdiameter verschilt per model:
Controleer daarom voor bestelling welke uitvoering je kiest en gebruik een afvoerslang met de juiste binnendiameter.
Deze lenspomp voor de boot werkt op 12 Volt en is ontworpen voor gebruik binnen het elektrische systeem van veel recreatievaartuigen.
Het lage stroomverbruik maakt de pomp geschikt voor regelmatig gebruik aan boord zonder onnodig veel belasting van de accu.
De bilgepomp kan onder andere worden toegepast op:
Met deze 12 Volt bilgepomp beschik je over een praktische oplossing voor het wegpompen van water uit de lensruimte van je boot. Dankzij de keuze uit 34 of 69 liter per minuut, het lage stroomverbruik en de eenvoudige montage is de pomp geschikt voor uiteenlopende toepassingen binnen de watersport.
Misschien vind je deze producten ook leuk:
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.